O firmie

Spełnij marzenia o własnej inwestycji z Alsterhaus

Tak, jak wielu naszych szczęśliwych klientów, spełnij jedno ze swoich marzeń:

o przytulnym mieszkaniu

na lata

o zyskownej inwestycji

kapitału

o atrakcyjnym lokalu

pod biznes

Chociaż każda z naszych inwestycji spełnia inne potrzeby, to w każdej z nich dążymy do wspólnej idei: komfortu przyszłych mieszkańców. W tym celu nie tylko nieruchomości spełniają najwyższe standardy, ale również towarzysząca jej infrastruktura oraz zieleń.

 

Budujemy z widokiem na przyszłość – pozwól sobie na przestrzeń do marzeń

Inwestycja to nie tylko budynek, a całe otoczenie: od przyjaznego sąsiedztwa po atrakcyjną lokalizację

 

Od ponad ćwierć wieku mieszkamy i prężnie rozwijamy się na terenie Gdyni w branży nieruchomości. Zachwyceni komfortem życia w Trójmieście realizujemy w jego obrębie inwestycje zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne.

Adres ma znaczenie

Jednym z najważniejszych kryteriów wyboru inwestycji jest jej lokalizacja. Naszym priorytetem jest harmonijne połączenie natury z bliskością miejskiej aglomeracji.

Ponadczasowa jakość

W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie dostarczać usługi i komponenty najwyższej wartości.

Zaufaj doświadczeniu

Korzystamy jednocześnie ze sprawdzonych, jak i tych innowacyjnych rozwiązań. Nasze doświadczenie to solidny fundament dla atrakcyjnych ulepszeń.

Spełniamy marzenia

Naszym priorytetem nie są nieruchomości, a ludzie: ci, którzy z nami współpracują, jak i ci którzy inwestują. Zawsze stawiamy na partnerstwo i wzajemny szacunek.

Skontaktuj się z nami

I OPOWIEDZ O SWOICH POTRZEBACH